kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Szukam naturalnego płynu do odkażania rąk z designerskim, po prostu ładnym dozownikiem do bardziej komercyjnych, codziennych zastosowań, obsługa klienta i te sprawy. Może podpowiecie i macie coś fajnego na oku.

Asia

Posty: 2

 
Polecam ogólnie kosmetyki z cytryną, zieloną herbatą, lawendą, paczulą, otrębami ryżowymi, czy kokosem, bo masz masę, a to masę antyoksydantów. Z takimi formułami poradzisz sobie z przedwczesnym starzeniem, nie podrażnisz w ogóle skóry. To też składniki częściowo lub całościowo związane z filozofią ajurwedyjską. Niektóre sklepy, jak ten https://spa-ceylon.pl tylko w tym rodzaju kosmetyków się specjalizują. Oczywiście jest rynek kosmetyków naturalnych i kosmetyki ajurwedyjskie się zaliczają, natomiast charakteryzują się nieco bardziej przemyślanym składem, moim zdaniem wysoce aktywnym.

Pipek56

Posty: 4

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

wiesław11

Posty: 12

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

pawel253

Posty: 5

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Marioleczka 

Posty: 5

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

adamu90

Posty: 9

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

alus

Posty: 9

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

piehoot

Posty: 18