kuchnie na wymiar ??

kuchnie na wymiar ??

Płyta meblowa, z której robią kuchnie jest wytrzymała? W kuchni spor wilgoci, bo dużo gotujemy i chciałbym coś o tym wiedzieć. Nie chce płacić za meble, a potem tego żałować, bo mi zbyt długo nie wytrzymają.

anna_00

Posty: 2

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach. Jest firma, która bardzo dobrze się na tym zna. Zapytam żony to napisze dokładne namiary na nich. Nie zajmowałem się tym sam, ale efekt końcowy był naprawdę super i dlatego ich polecam do takiej pracy.

wiesław11

Posty: 17

 
Kuchnią interesuje się moja żona i ona zamawiała ją w jakieś wyspecjalizowanej firmie. Dwa tygodnie same fronty dobijała. Mnie ten temat mało interesuje.

pawel253

Posty: 8

 
Meble są ogólnie drogie. Sama płyta kosztuje dużo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i oczywiście montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty zrobić, a i to jest trudne.

Gumis

Posty: 23

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wówczas wiemy, że wszystko jest dobrze dopasowane. Mam małe mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, wobec tego szukamy zawsze firmy do pomocy.

asu204

Posty: 9

 
Za swoją kuchnie do starego domu zapłaciłem mnóstwo, bo wybrałem drewno. Nie wchodziła w grę płyta i jakieś współczesne rozwiania jak połysk. Dbam o to żeby wszystko było niezmiernie dobrze dopasowane i zawsze mi się to udaje. Moja kuchnia to moja wizytówka, dlatego ma duże znaczenie jej wygląd.

Modniś

Posty: 3

 
Mnie projekt wykonała tak firma https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ i mogę ich polecić. Jestem zadowolony, bo przyjechali zebrali wymiary, stworzyli projekt i wykonali kuchnie na wymiar.

aśkaoop

Posty: 9

 
U mnie tylko kuchnia na wymiar wchodzi w grę, bo mam mała kuchnie i to jeszcze o dziwnym kształcie. Nawet firma, która przyjechała się tym zajmować miała spore problemy, ale dali radę.

Gumis

Posty: 29