Ciekawe książki

Ciekawe książki

Cześć, czy czytaliście Sagę Polską Moniki Rzepieli? Widziałam w promocji. Warto, nie warto?

Klarkaa45

Posty: 6

 
Lubię poznawać losy bohaterów od dzieciństwa, aż do momentu śmierci. Obyczajowe lektury są bardzo wciągające, chociaż nie powiem. Trzeba się do nich przygotować psychicznie :)

sandra55

Posty: 18

 
Też jestem zapisana właśnie do newsletterów redakcyjnych i dopytuję czasami o promocje na konkretnych autorów. Wydawnictwa dla pasjonatów dają od czasu do czasu rabaty.

miner33

Posty: 26

 
Też mnie właśnie interesuje życie ludzi w dawnych epokach i pełen realizm. Przemieszanie fikcji z prawdziwymi wydarzeniami. Niewielu autorów potrafi coś takiego dobrze przeprowadzić.

amrmas22

Posty: 13

 
Zauważyłam u siebie, że jak czytam w języku z zacięciem staropolskim to zaczynam podobnie mówić przez pewien czas po zakończeniu lektury ;) Ciekawe, czy ktoś z was tak miał.

adamu90

Posty: 9

 
Historyczne, obyczajowe sagi to nisza na polskim rynku wydawniczym, ale Pani Monika widać przełamała pewien schemat. Mam nadzieję, że na dłużej.

jkiolek56

Posty: 5

 
Wszystkie książki przypominające „Nad Niemnem” biorę ogólnie w ciemno :) Dawajcie więcej :D

brzucholl

Posty: 20

 
Jestem pozytywnie zaskoczona „Darem Rzepki” Moniki Rzepieli. W książce świetnie przedstawiono dylematy ludzi z okresu Mieszka I. Sama się zastanawiałam, czy przeszłabym na nową wiarę i porzuciła starych bogów. Można się faktycznie wczuć w dylematy tamtych ludzi. To jest ogólnie zamknięty cykl. Dar Rzepki to ostatnia książka, więc zainteresuj się całym kompletem. Na pewno taniej wyjdzie przy zakupie. Ocena średnia to zdaje się 9/10 i faktycznie potwierdzam.

Kruk

Posty: 24

 
Załóżcie sobie przypomnienia wydawnicze, bo się opłaca. Przy wydaniach kontynuacji można zyskać na tym rabaty.

wisełka88

Posty: 14

 
Pewnie ciężko wydać coś z czasów szlacheckich, sagę rozłożoną na lata. Nie każde wydawnictwo się na coś takiego zgodzi.

Black_Riot

Posty: 6