Sail Gdańsk, proszę o pomoc

Sail Gdańsk, proszę o pomoc

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze zdjęcia Baltic Sail? Bardzo interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie znaleźć więcej informacji o tym wydarzeniu.

Kasia

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na przeróżnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Duzyyy45

Posty: 4

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wówczas jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

codePerformance

Posty: 19

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

Yuri20

Posty: 17

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

Miki

Posty: 4

 
Dzień dobry, powiem Ci, iż w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, iż na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

Laleczka

Posty: 3

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

hejhej00

Posty: 11

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

quios

Posty: 5