Dobry Geodeta warszawa

Dobry Geodeta warszawa

Jesteście w stanie polecić kogoś kto ewentualnie zajmuje się działaniami w zakresie prac geologicznych pod Warszawą? Zależy mi na doświadczonym geodecie, który sprawie ogarnie przygotowanie map do celów projektowych. Jeśli coś możecie zaproponować to dawajcie znać kogo ewentualnie polecacie.

Yuri20

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o pracę geodety bardzo ważne będzie indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Dlatego tak bardzo istotne będzie szukanie tych propozycji, gdzie rzeczywiście mapy i dokumentacja będzie przygotowywana w odpowiedni sposób z uwzględnieniem tego jakie oczekiwania będzie stawiał klient korzystający z usług geologa.

TomekK

Posty: 7

 
Ogólnie jeśli chodzi o wykonanie prac geodezyjnych warto będzie szukać kogoś kto ma w temacie doświadczenie i będzie w stanie z taką usługą sobie dobrze poradzić. Warto między innymi pamiętać o tym, że są spore oczekiwania jeśli chodzi o takie usługi i dużo firm się tym obecnie zajmuje, a geodeci pracują faktycznie na wysokim poziomie.

Oklimas

Posty: 4

 
Podstawowa rzecz jak dla nie to szukanie geodety, który będzie w stanie indywidualnie podejść do konkretnego klienta i jego potrzeb i zajmie się wykonaniem odpowiedniego projektu tak, że faktycznie będzie się wyróżniał i dobrze prezentował. Możliwości jest w tym względzie sporo, natomiast ważne będzie szukanie wykonawcy na poziomie.

Wroc45

Posty: 3

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o usługi, które mogę polecić to geodeci z zespołu ComplexGeo wypadają bardzo pozytywnie. Na stronie http://www.complexgeo.pl/ masz dokładnie napisane czym się konkretnie zajmują, jaki mają zakres usług, jednak wydaje mi się, że warto będzie na ich ofertę zwrócić uwagę, będzie szansa na wyciągnięcie usługi dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Iwona3

Posty: 13

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o moje doświadczenia to polecam szukać jakiegoś geodety, który ma doświadczenie, ale stara się także indywidualnie podchodzić do klienta i jego potrzeb. Ma to spore znaczenie, ponieważ w dłuższej perspektywie właśnie w ten sposób będzie można oczekiwać, że zaproponuje dla danej działki sensowne rozwiązania.

Bankowy

Posty: 4