architekt wnetrz w Warszawie, znacie ?

architekt wnetrz w Warszawie, znacie ?

Szukam usług projektowania wnętrz w Warszawie. Jaką firmę polecacie? Nowe mieszkanie. Koniecznie musi być mega fachowiec.

Buła

Posty: 6

 
Czekam, bo zależy mi na usługach architekta wnętrz, którego już ktoś poleca. Nie lubię działać w ciemno. Wiem, że można popatrzeć na portfolio firm z Warszawy. Tyle że mnie podoba się tam wszystko :D Fajnie urządzone knajpki. Mój lokal nie będzie na początek duży i stąd dylemat. Jak go urządzić po prostu nie wiem.

k124l

Posty: 17

 
Nie mieliśmy później żadnych problemów z zakupem potrzebnych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

BOBOBO%6

Posty: 8

 
Nigdy nie mieliśmy do czynienia z usługami projektowania wnetrz, dlatego szukaliśmy pomocy wśród znajomych. Nie zawiedliśmy się na usługach tej firmy z Warszawy http://prostudio.pl.

leeoon

Posty: 9

 
Dają ci wykaz materiałów i mebli. Nie musisz się zgadzać. Możesz poprosić o zmianę, jak będziesz uważać, że jest za drogo. Tak czy w przeciwnym razie usługi architekta wnetrz w Warszawie są jak najbardziej opłacalne.

merylk67

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, to miałem dużo obaw. Przede wszystkim obawiałem się kosztów. Niepotrzebnie, albowiem odszukałem w Warszawie wyborne studio, które dopasowało realizację projektu do mojego budżetu.

Black_Riot

Posty: 13

 
W sumie jak wszystko w stolicy :D Na pewno nie masz co się martwić na zapas. I pamiętaj, iż jak skorzystasz z usługi architekta wnętrz, oszczędzisz na wielu rzeczach typu materiały, meble, albowiem oni mają dostęp do rzeczywiście super promocji. Jeśli chodzi o Warszawę, to nie demonizujmy tych usług.

bartek33

Posty: 19

 
W sumie jak wszystko w stolicy :D Na pewno nie masz co się martwić na zapas. I pamiętaj, że jak skorzystasz z usługi architekta wnętrz, oszczędzisz na wielu rzeczach typu materiały, meble, bo oni mają dostęp do naprawdę super promocji. Jeśli chodzi o Warszawę, to nie demonizujmy tych usług.

johncena67

Posty: 13

 
A co do budżetu, to koszty na bieżąco kontrolujesz. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Ja też miałam obawy co do takiej współpracy z projektantami wnetrz, lecz niekoniecznie. Trafiłam na niezmiernie otwartych i sympatycznych osób z Warszawy.

Marioleczka

Posty: 12