architekt w Zgierzu, szukam

architekt w Zgierzu, szukam

Poszukuje biura projektowego ze Zgierza, które może pomóc mi w przebudowie istniejących już budynków. Kogo polecacie?

ym-9090

Posty: 1

 
U mnie architekt ze Zgierza zaproponował wiele ciekawych rozwiązań. Stawialiśmy dom i mieliśmy różne wizje. Okazało się, że to, co na projekcie wygląda ciekawie w życiu jest kompletnie niefunkcjonalne, dlatego cieszę się, że z kimś takim współpracowaliśmy. Nasz dom wygląda teraz o wiele lepiej. Polecam.

Lupusx 

Posty: 6

 
Bez kłopotów można odszukać biuro projektowe w Zgierzu, który każdemu pomoże. Sam korzystałem z oferty fachowców i jestem niesłychanie zadowolony.

Jasio234

Posty: 8

 
Osobiście korzystałem z gotowych projektów, bo akurat mi pasowały. Jeśli ktoś szuka czegoś innego niż mają wszyscy to wtedy bez specjalistów się nie obędzie. Oczywiście trzeba się też liczyć z wyższymi kosztami z tym związanymi.

borek149

Posty: 20

 
Wybrałem projektowanie domu w Zgierzu w firmie http://lauconstruction.pl i efekt jest super. Mam nowoczesny dom z fotowoltaiką. Polecam ich do współpracy, bo warto.

Różyczka

Posty: 8

 
Jeśli pracują w takim biurze osoby z bardzo dużym doświadczeniem to są w stanie pomóc każdemu. Nie ma znaczenia czy chcemy postawić nowy budynek czy chcemy zmieniać już istniejący. Zajmują się konstrukcjami stalowymi czy też żelbetowymi. Mają w tym ogromne doświadczenie.

Kitas

Posty: 21

 
W biurze projektowym w Zgierzu pracują osoby, które mają bardzo duże doświadczenie. Pomagają i zwykłym klientom i inwestorom. Dla każdego zawsze mają czas, dlatego warto się do nich zgłosić i uzyskać profesjonalną pomoc.

firunter

Posty: 12

 
Jeżeli pracują w takim biurze osoby z bardzo dużym doświadczeniem to są w stanie pomóc każdemu. Nie ma znaczenia czy chcemy postawić nowy budynek czy chcemy zmieniać już istniejący. Zajmują się konstrukcjami stalowymi czy też żelbetowymi. Mają w tym ogromne doświadczenie.

_QuaTTrO_

Posty: 19

 
Znajomy miał niesłychanie dobrego architekta ze Zgierza, który przebudowywał mu mieszkanie i wyszło faktycznie super. Wiem, że przerabiane są też domy z dawnych czasów, jakie przypominają klocki i efekt końcowy potrafi być niesamowity.

Chiny12

Posty: 9

 
Jeśli ktoś planuje budowę domu to najlepiej będzie się skontaktować z architektami. Wtedy można się wszystkiego dowiedzieć. Takich osób, które mają wyobraźnie jest bardzo dużo, dlatego bez problemów będą mogły dopasować nam projekt do naszych wszystkich wymagań i oczekiwań. Wiem, bo mam taki super projekt domu u siebie.

Kitas

Posty: 15